Free songs
Domů / Ostatní / Jak originálně, ovšem decentně darovat alkohol
Jak originálně, ovšem decentně darovat alkohol

Jak originálně, ovšem decentně darovat alkohol

Když se chystáte na oslavu kamaráda či kolegy, možná si lámete hlavu na vhodným dárkem. Oblečení nebo kosmetiku si koupit netroufnete, nejste si tak blízcí, abyste kupovali velké dary, v takových případech se nabízí pořídit alkohol, ovšem ani to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Při výběru alkoholu se neunáhlete a nesáhněte po první lahvi, kterou uvidíte v akci v supermarketu. Buďte alespoň treochu kreativní a ukažte, že vám na oslavenci záleží.

Měli byste vědět, co darujete

Dokážete vysvětlit, proč jste si mysleli, že by chtěli konkrétní láhev, kterou jste jim vybrali? Díky tomu se budou cítit výjimečně a ne jen tak, jako byste popadli vše, co byste mohli najít cestou z práce.

Jahodová pálenka českého původu by mohla potěšit nejen otrlé muže, ale i něžné ženy, které takovému alkoholu neholdují. Jemná chuť jahodové pálenky se rozlije po jazyku a chutná téměř všem. Dejte oslavenci ochutnat i jiné příchutě než zažité hrušky nebo meruňky.

Nemusíte utratit „majlant“

Není potřeba darovat dvacet let starou skotskou, která vám udělá vítr v peněžence. Existují originální nebo vtipné druhy alkoholu, které vás budou stát podstatně méně.

Frutikovice je ovocná pálenka českého původu. Na trhu je sice novinkou, ovšem její chuť si získala již mnoho příznivců a to ze zcela jednoduchého důvodu. K její výrobě se nepoužívá ovocné aroma, jako je tomu u „obyčejných“ pálenek, nýbrž zbytky čerstvého ovoce ve známé palírně Bohdaneč.

Představte dárek jako něco výjimečného

Je to skvělá příležitost, jak někomu koupit něco, co by sám nikdy nekoupil, včetně alkoholu.

Ananasová pálenka, vyrobená čerstvého ananasu bez přidaného aroma, je skvělým dárkem pro každého oslavence. Neobvyklá příchuť i z tak obyčejného pití, jakým je pálenka, z ní vytvoří jedinečný dárek nad kterým se každý pozastaví.