Free songs
Domů / Bydlení / Zařiďte si ložnici nově tak, aby vám v ní bylo maximálně příjemně
Zařiďte si ložnici nově tak, aby vám v ní bylo maximálně příjemně

Zařiďte si ložnici nově tak, aby vám v ní bylo maximálně příjemně

Ztrácí vaše ložnice své kouzlo? Považujete ji za nedůležitou, protože zde chodíte přece „jen“ spát? Nejste v ložnici rádi, protože není útulná a je v ní nábytek, který potřebujete, ale mít ho „na očích“, kde ho uvidí i cizí lidé, již nechcete? Změňte to. V ložnici bychom se měli cítit velmi dobře, a to natolik, abychom zde mohli trávit i volné minuty před spánkem, ať už strávené s knihou, poslechem mluveného slova, nebo třeba intimními chvilkami s partnerem.  

Postel je základem každé ložnice 

Pokud se podíváte na manželské postele, najdete mezi nimi polstrované modely, které jsou velmi moderní a umí působit elegantně, luxusně, zámecky i netradičně. Zdobí ložnici a jsou natolik výrazné, že zaujmou na první pohled. Pokud chcete strhnout pozornost na postel, může k tomu pomoci právě tato manželská postel. 

Evergreenem jsou dřevěné postele, které mohou mít mnoho podob. Pokud se chcete opřít o čelo postele např. při čtení, volte typy, které jej mají vyšší a rovné nebo vypoulené směrem k matraci. Na webových stránkách sg-nabytek.cz jsou k dostání postele z masivu, které jsou velmi dobře hodnocené, a přitom jsou levné. 

Komody, které zdobí každou ložnici 

Máte v ložnici šatní skříň a vejde se tam ještě komoda? Nebo vysoké šatní skříně nechcete, protože na vás působí monstrózně? Komody patří k nejoblíbenějším typům nábytku a ať už zvolíte šuplíkovou, se skříňkou a policemi nebo třeba se šuplíky i skříňkou, budete s ní jistě spokojeni. V nabídce jsou vyšší i nižší kusy, široké i užší. 

Relax v ložnici? Postavte do ní křeslo „ušák“ 

Ložnice je pro mnohé jediným místem, kde mají svůj klid. Pokud také patříte k takovým, měli byste si ji vymalovat uklidňujícími barvami, např. jemně zelenou, světlounce žlutou nebo oranžovou, příp. lososovou či smetanovou, a doplnit ji o vysoké křeslo. Křesla „ušák“ jsou skvělá k meditaci, sledování stromů v okně, ke čtení i sledování TV. Ta by ovšem v ložnici být správně neměla. 

Kompletní nabídku nábytku nejen do ložnice najdete na sg-nabytek.cz. Pojďte si vybrat moderní a krásný nábytek za nízké ceny.