Free songs
Domů / Ostatní / Staňte se odběratelem SZZP: výhody jsou na obou stranách
Staňte se odběratelem SZZP: výhody jsou na obou stranách

Staňte se odběratelem SZZP: výhody jsou na obou stranách

Každý se touží začlenit do společnosti a být dobrým zaměstnancem. Jenže je to bohužel jen představa a realita má spousta důvodů, proč to tak být nemusí. Jedním z důvodů může být i fakt, že jste občan zdravotně znevýhodněný. Tam pak nastává situace, kdy se pro mnoho zaměstnavatelů, stáváte nepřitažlivým a neefektivním.

Jak z toho ven? Toužíte po lepším a individuálním přístupu? Nechte se zaměstnat u SZZP a stanete se součástí skvěle fungující komunity. Nikdo na vás nebude tlačit, že musíte být lepší a lepší, tempo je na vás. Cílem není kvantita, ale kvalita.

My pomůžeme vám a vy zase ostatním lidem

U SZZP platí, že pomáhat lidem je empatické, morální a etické. Chcete se stát jádrem této komunity nebo naopak odběratelem náhradního plnění? Pak čtete správně a následující řádky jsou určeny právě pro vás. Možná tápete, jak tento systém funguje, ale je to snadné.

Naši zaměstnanci naplní určitý počet daných výrobků a ty pak putují směrem k vám. Vy za ně vynaložíte určitou částku, jejíž poměrem současně přispíváte i na chod SZZP pro klienty. Je to jednodušší, než jste si možná mysleli. A čeho se naše nabídka týká? Je velmi rozmanitá a jedná se např. o dárkové předměty a jiné produkty, ale také služby včetně přepravy, oprav a montáží.

Náhradní plnění na klíč

Plno lidí si tento termín spojuje např. s budováním domu na klíč nebo zámkové dlažby. Přitom se název „na klíč“ může použít v jakékoliv jiné službě. Není tomu jinak ani u nás – u SZZP pracují zdravotně znevýhodnění občané, kteří vám dokážou vyjít vstříc přesně podle vaší vize. Ať se to týká čehokoliv, nebojte se nás oslovit i s vaším speciálním požadavkem. Když to jen půjde, vynasnažíme se náhradní plnění uskutečnit tak, aby byla spokojenost vždy na obou stranách. Je to velmi důležité a zpětná vazba je nezbytná.