Free songs
Domů / Tipy & rady / Bezpečná úprava motoru v rukou profesionálů umí zázraky
Bezpečná úprava motoru v rukou profesionálů umí zázraky

Bezpečná úprava motoru v rukou profesionálů umí zázraky

Spolehlivý vůz s vysokým výkonem a nízkou spotřebou je dnes možný pro každého motoristu. Nepotřebujete si pořizovat nový vůz za miliony korun. Stačí najít správnou autodílnu, která poskytuje kvalitní a bezpečný chiptuning. Co byste měli vědět předtím, než začnete hledat?

Požadujte profesionální služby

Profesionální autodílna vám bude nabízet vždy kvalitní služby, kterými se odlišuje od méně zkušené konkurence. V nabídce rozhodně nesmí chybět:

  • Kompletní diagnostika
  • Individuální přístup
  • Měření výkonu
  • Vyhodnocení

Kompletní diagnostika je jako návštěva u lékaře. Odhalí možné problémy

Chiptuning Praha je o úpravě aktuálního stavu vozu. Aby bylo možné provést úpravy, které nepoškodí vůz, je zapotřebí projít diagnostikou. Ta odhalí možné problémy, které mohou během zvyšování výkonu nastat. Také se ukáže, kam až navyšování výkonu může zajít.

Individuální přístup

Ojeté vozy mají svoji charakteristiku. Žádný vůz není stejný a každý má jinou historii. Individuální přístup má zajistit, že se vašemu vozu dostane speciální péče, kterou potřebuje. Nelze aplikovat stejné nastavení na všechny vozy. Pokud vaše dílna nabízí speciální šablonu, kterou je možné aplikovat, berte nohy na ramena.

Měření výkonu před a po úpravě

Před započetím úpravy se zaměří aktuální výkon. Jakmile se provedenou úpravy, měření se opakuje. Zjistí se tak aktuální výkon. Válcová zkušebna zjistí potřebné informace a vyhodnotí úpravu motoru. Přesná data o výkonu oceníte v momentě, kdy chcete provádět další úpravy motoru.

Co dalšího nabízí profesionálové

Kromě garance prováděných služeb a poskytování záruk je ideální, aby váš poskytovatel chiptuning vlastnil certifikát, který umožňuje provádět úpravu motoru s Atestem. Jedná se o 100% legální chiptuning, který je schválen Ministerstvem dopravy v ČR a je legální po celém světě.