Free songs
Domů / Tipy & rady / Luxusní kožené postele zajistí královský spánek
Luxusní kožené postele zajistí královský spánek

Luxusní kožené postele zajistí královský spánek

Spát můžete také jako samotný král. Možná proto současná doba uvedla do módy repliky královských lóží. “Dát si dvacet” tak můžete například v modelu Catalia, Avellino, Modica, anebo Napoleon.

Život na moderním zámku

Je jasné, že tento druh postelí je pro opravdové postelové gurmány. Prošívané repliky starožitných postelí se zdobnými výřezy na dubovém dřevě nejsou pro každého. Není však podmínkou žít ve starožitné domácnosti, abyste si mohli pořídit jednu takovou krásku, protože moderní interiérový design naopak hraje pro kombinaci ryze strohého moderního a chladného prostoru s vyloženě starožitnými a přeplácanými prvky. A světe div se – ono to vypadá bezvadně. Pokud se rozhodnete do takové postele investovat, tak přece chcete, aby se stala dominantou ložnice a nezapadla do kontextu, ne? Tyto luxusní kožené postele však nemusíte mít pouze romantických světlých a tlumivých béžových barev, na výběr máte více alternativ, díky čemuž se vám snad trefíme do celkového vkusu.

Kulaté kožené postele

Chybět v této nabídce by neměly na druhou stranu ani kulaté postele, které dodnes mnoho lidí nemělo šanci vyzkoušet. Je pravda, že kulaté kožené postele zažívaly svůj “boom” zejména v osmdesátých letech, vrací se však zpět. A i ty můžete mít buď ryze jednoduché, anebo v kombinaci se starožitnými prvky. Anebo chcete, aby tato kulatá postel vypadala jako mušle? I to je díky prošívání možné.

Zmínit však chceme především model Sophie, který působí jednoduše, vzdušně a rozhodně neruší kompozici pokoje. Ovšem až do večera. Tato postel totiž disponuje LED světly, které v noci podtrhnou kulatý tvar této kostry a kromě toho navozují romantickou atmosféru. Tento model je vyroben z pravé hovězí kůže a dubového dřeva a nechybí mu taktéž rošty. Nebojte se, matrace není kulatá, nýbrž standardní jako na každou jinou postel, nemusíte se tak bát, že by byla každá nová matrace těžko sehnatelná.