Free songs
Domů / Tipy & rady / Jaký vánoční dárek pro chalupáře a milovníky přírody?
Jaký vánoční dárek pro chalupáře a milovníky přírody?

Jaký vánoční dárek pro chalupáře a milovníky přírody?

Fotopast je originálním vánočním dárkem pro každého muže, protože muži jsou pořád těmi malými kluky, kteří si chtějí hrát a neustále něco objevovat. Primární účel těchto profesionálních pomůcek sází na ochranu majetku nebo firemních externích pozemků. Především však fotopasti využívají myslivci a vědci, kteří sledují přirozený život zvěře v lese a jejich pohyb.

Máte-li doma myslivce, podnikatele, anebo zvídavého muže…

… pak rozhodně vsaďte na tento cenově dostupný dárek, který je plně automatickým digitálním zařízením, které dokáže mapovat záznam statických snímků jak ve dne, tak především v noci. Dokonce se vám, dámy, bude spát klidněji, pokud si váš hravý muž takovou fotopastí vybaví vaši zahradu. Chodí vám nějaký mlsal na ovoce? Anebo se snad bojíte o zahradní nábytek? Vše usledujete právě s fotopastí. Totéž platí především pro klidný spánek při podnikatelské činnosti.

Co fotopast dokáže?

Fotopast dokáže kromě pořízení fotografií, zaznamenávat také videa o délce jedné minuty. Tato “pánská hračka” je aktivována spuštěním PIR čidla, a to pouze ve chvíli, kdy zaznamenává pohyb člověka či zvířete. Nemusíte se tak bát, že by fotopast zaznamenávala hluché snímky a videonahrávky. Tento případný dárek tak ocení celá rodina, a to i s ohledem na provozní náklady. Veškerá data jsou totiž uložena na klasickou SD kartu, která se nachází ve fotopasti. Tu můžete opakovaně používat. Jinak fotopast je v provozu na základě baterií, většinou jde o osm kusů klasických AA baterií, které jsou často dodávány s výrobkem.

Funkci fotopasti si vyzkoušejte už na vánočním stromečku

Jelikož myslivci fotopasti instalují nejčastěji na stromy, pokud i vy tomu svému na Vánoce darujete jeden z posledních modelů fotopastí, můžete si rovnou její eliminaci nežádoucích pohybů v zorném poli vyzkoušet z pohodlí domova při instalaci na vánoční stromeček. Zaměří se fotopast na jednotlivé postavy v zorném poli a eliminuje z výhledu nežádoucí baňky kolem? To uvidíte sami. Originální “selfíčko” pak lze z tohoto profesionálního přístroje dokonce taky poslat, a to buď formou MMS, anebo na email. To, co se v zorném poli fotopasti děje, lze tak aktuálně sledovat i když nejste zrovna v dosahu.