Free songs
Domů / Tipy & rady / Prezentujte svoje konference v moderním zázemí
Prezentujte svoje konference v moderním zázemí

Prezentujte svoje konference v moderním zázemí

Každá firma nebo společnost, která má zájem se prezentovat, si uvědomuje význam školení a předváděcích akci. Ty slouží nejen ke zvýšení povědomí o dané problematice, ale poskytují i ​​prostor na její řešení. V závislosti na četnosti a velikosti firmy si podobné setkání vyžaduje patřičné prostory. V současnosti se klade důraz především na příjemné a moderní prostředí nejlépe spojené i s možností ubytování. Pokud vás staré zázemí omrzelo, je načase vyzkoušet něco nového.

Žádejte jen to nejlepší

Organizace konference či jiné akce podobného zaměření vyžaduje soustředění pozornosti na několik základních bodů. Jedním z nich je výběr vhodného prostoru, který musí vyhovovat nejen kapacitou, ale poskytovanými službami tak, aby se každý účastník, i ten nejnáročnější, cítil pohodlně a spokojeně. V Praze se nacházejí konferenční prostory, které mají na seznamu samozřejmostí poskytování občerstvení v případě menších i větších akcí, možnost připojení na Wi-Fi síť. Využít se dá velký konferenční sál vhodný až pro osmdesát osob, nebo dva menší salónky s kapacitou do třiceti osob.

Prostor pro konference poskytuje komfort a profesionální zázemí

Vhodným příkladem propojení designu a funkčnosti pro konference je pražský hotel Hotel Belvedere. Velkým plusem hotelu je bezbariérový přístup, díky kterému budou v jeho prostorách cítit pohodlně i osoby se zdravotním postižením. Na recepci vás vždy přivítá příjemný personál, na který se můžete obrátit v kteroukoli denní či noční hodinu. Celkový dojem jako třešnička na dortu podtrhnou útulně zařízené pokoje.

Spojte konferenci s relaxací

Nejen chlebem živ je člověk, a tak i po náročné práci musí zákonitě přijít čas, který věnujete relaxaci a znovuzískání energie. Aktivní odpočinek je nejlepší v okolí hotelu Praha Holešovice, který svým strategickým umístěním poskytuje návštěvníkům možnost dostat se k množství zajímavých turistických cílů poměrně rychle a snadno. Ať už vás nadchne proplétání se uličkami historického centra nebo si rádi prohlédnete faunu v proslulé pražské zoologické zahradě, od Trojského zámku, botanické zahrady až po procházku Stromovkou, to vše máte na dosah. Zde ještě tipy na další netradiční místa v hlavním městě, které stojí za navštívení.