Free songs
Domů / Tipy & rady / Trápí vás zloději? Vyzrajte na ně s fotopastí
Trápí vás zloději? Vyzrajte na ně s fotopastí

Trápí vás zloději? Vyzrajte na ně s fotopastí

Fotopasti můžete využít na spoustu různých věcí, nejčastěji je to právě sledování zvířat v jejich přirozeném prostředí a stále častěji a častěji je lidé využívají k ochraně svého majetku. Chcete si chránit svůj dům, chatu nebo chalupu? Pak sáhněte po fotopasti! Zajistíte svému obydlí maximální možnou ochranu, jde o ideálního pomocníka, na kterého se můžete spolehnout.

Pozor, vyletí ptáček

Snaží se do vašeho domu dostat zloději? Je vaše chata v zimních měsících neobydlená? To přímo svádí k návštěvě zlodějů, kteří si ihned přivlastní vše, co má nějakou cenu. Potřebujete-li mít svou nemovitost pod kontrolou, můžete zvolit fotopast Bunaty. Ty vám poskytnou přesný náhled na to, kdo a v kolik se pohybuje v okolí.

Jde o nejprodávanější fotopasti v České republice, které využívá mnoho měst, obcí, veřejných i soukromých subjektů. Disponuje LCD displejem na přední straně a díky tomu můžete fotografie i videa sledovat přímo přes fotopast. Umí se zaměřit na sledované místo a je takřka neviditelná, takže si jí nikdo nevšimne.

Pořizování fotografií a videa

S touto jednoduchou a kvalitní fotopastí můžete pořídit jak běžné snímky, tak i videozáznam. Má velmi silný a zcela neviditelný noční přísvit a video ve FULL HD což poskytuje kvalitní záznam všeho, co se v okolí děje. Funguje na principu baterií, které se snadno vyměňují. Má minimum lesklých ploch a tím pádem je její maskování mnohem jednodušší.

Fotopasti Bunaty jsou kvalitními pomocníky, díky kterým budete moci jednoduše chránit své obydlí. Všechny, kteří chtějí nějakým způsobem narušit váš prostor, chatu, chalupu nebo dům jednoduše odhalíte. Získáte také důkazy v podobě videa nebo fotografií. Je to opravdu jednoduché, stačí fotopast naaranžovat ke dveřím a máte hotovo. Váš majetek je chráněn!