Free songs
Domů / Tipy & rady / Je libo moderní plot? Vsaďte na kovový
Je libo moderní plot? Vsaďte na kovový

Je libo moderní plot? Vsaďte na kovový

Každý majitel pozemku potřebuje svou část půdy oplotit. Postavili jste si nový dům, zakoupili nový pozemek či hledáte inspiraci pro rekonstrukci starého plotu? A slyšeli jste již o kovovém plotu? Kovový plot je moderním řešením ochrany vašeho pozemku. Jaký typ plotu však vybrat? Jaký je vhodný právě pro vás?

Kovový plot

Kovové oplocení je jednou z možností, jak zajistit váš pozemek či nemovitost. Vybírat byste měli především kovové ploty kvalitně zpracované, moderně vyhlížející a bezúdržbové, navíc dodávané s veškerým příslušenstvím, viz plotové brány, pohony bran a ostatní prvky. Kvalitně zpracovaný kovový plot by měl mít vysokou odolnost proti korozi, měl by být spolehlivý a především bezpečný při jeho užívání. Kvalitní řešení může nabídnout portál plotybohumin.cz.

Nabídka kovových plotů

Vybírat si můžete z mnoha nabídek kovových plotů, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii ploty a oplocení. Kvalitu a vysokou odolnost proti korozi zastupují ploty PREMIUM, které uspokojí i náročnějšího zákazníka. Kovové ploty EKOLINE patří do ekonomické řady plotů, které jsou vhodné k oplocení rodinných domů i pro oplocení veřejných objektů. Tento typ plotu je vyroben z žárově zinkovaných ocelových profilů, které jsou velmi odolné vůči vlivům z vnějšího okolí. Hledáte-li moderní design, který bude korespondovat s moderním stylem vaší stavby, popřemýšlejte o plotu TREND, který je vyroben z dutých ocelových čtyřhranných profilů. Ty zaručují moderní vzhled a minimální nároky na údržbu.

Další druhy?

Za nižší cenu pořídíte kovové ploty BRILIANT, které jsou díky nízké ceně velmi dostupné. Platí na ně však záruka po dobu 10 let. Tento typ plotu se hodí k oplocení rodinných domů, parků či veřejných budov. Pro oplocení administrativních budov, firemních sídel a průmyslových areálů jsou používány kovové ploty INDUSTRIAL, které jsou díky kvalitní povrchové úpravě odolné mechanickému poškození.