Free songs
Domů / Tipy & rady / Zakladatel David Rusňák, DRFG Real Estate a Patrik Tuza
Zakladatel David Rusňák, DRFG Real Estate a Patrik Tuza

Zakladatel David Rusňák, DRFG Real Estate a Patrik Tuza

Zakladatelem společnosti DRFG nabízející dluhopisy a fondy je David Rusňák. Jeho investiční skupina podporuje svůj region mnoha jinými aktivitami. DRFG Real Estate nyní tvoří významného hráče na českém realitním trhu.

Patrik Tuza nyní zodpovídá za tvorbu a správu portfolia investičních výnosových nemovitostí v rámci divize s názvem DRFG Real Estate. Mimo jiné také řídí renomovanou brněnskou firmu A PLUS pracující v oblasti architektury, projektování a developmentu. Budovy pořizované do portfolia byly doposud zkoumány pouze očima. Pomocí nové technologie je ale vidí podrobně, jako na rentgenu. Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka tak může znovu stoupat vzhůru, jako letadlo a nabízet svým klientům, které do fondu investují, vysoce kvalitní nemovitosti.

Divize DRFG Real Estate

Začlenění společnosti A PLUS do systému podnikání divize DRFG Real Estate přineslo nová pracovní místa pro spoustu lidí. Dále se hodně investovalo do softwarové základny v podobě BIM, což je Building Information Modeling. Jde o další průmyslovou revoluci v projektování a správě staveb. Díky ní může společnost DRFG mířit k velkým hráčům na realitním trhu, k průmyslově-technologickému developmentu a office parkům. Bude tak možné díky tomuto programu a vyškolenému personálu poskytovat služby, jaké jsou mezi velkými společnostmi na mezinárodním trhu běžným standardem.

Přelomový software BIM

Dosud se pracovalo převážně s 2D softwarem, ale software BIM plnohodnotně funguje v 3D prostředí. Všechny profese mohou zasahovat současně do jednoho modelu. Udělá-li stavař malou změnu, propíše se změna do ostatních technologií a kolegové vidí, jaký to má vliv na ostatní odvětví z hlediska celé stavby. Jde o přesah do správy portfolia DRFG Real Estate. Nové i překreslené již existující budovy tento software vyexportuje v podobě kompletního soupisu techniky v dané budově. Bude znám provozní stav dané budovy, stejně jako cena a odhad životnosti jednotlivých prvků. Pro budoucí investory jde o záruku správné investice. Více o novinkách ve společnosti DRFG se nachází na adrese http://drfg-aktuality.cz/