Free songs
Domů / Ostatní / Studium cizích jazyků poskytuje mnoho životních výhod
Studium cizích jazyků poskytuje mnoho životních výhod

Studium cizích jazyků poskytuje mnoho životních výhod

Pryč jsou doby, kdy člověk hovořící anglicky byl uznáván a respektován. Lidé k němu vzhlíželi a pokud uměl ještě německy nebo jinou další řeč, měl velký respekt. Dnešní mileniálové považují umění alespoň základů v angličtině za samozřejmost. Používání anglicismů a anglických výrazů se stalo běžnou součástí našich životů. Pokud máte občas pocit, že dnešním mladým nerozumíte, není nic jednoduššího, než si osvojit základy anglického (i dalších) jazyka z pohodlí svého domova. Online jazykové kurzy se staly již běžným standardem ve výuce jazyků.

Již nemusíte jen přikyvovat hlavou a usmívat se

Nejen rozhovor s mladší generací vás může uvádět do rozpaků, také v zaměstnání či při běžných činnostech se vám může stát, že bude nějaký doklad v anglickém jazyce, někdo vás na ulici osloví s anglicky položenou otázkou. V takových chvílích začnete lovit telefon a hledat překladač.

Jazykové kurzy Praha nabízejí prezenční i oline výuku cizích jazyků nejen pro začátečníky, ale i po pokročilé. Na webu jazykovekurzypraha.cz vybírejte z několika jazyků, kromě angličtiny je v nabídce němčina, španělština, ruština atd.

Do svého zaměstnání se můžete zdokonalit v profesní angličtině: obchodní, administrativní, medicínskou angličtinu jak pro lékaře, tak i zdravotní sestry, nebo angličtinu z oboru technologie či cestovního ruchu.

Využijte lepší pracovní příležitosti

Pokud jste hledali v posledních letech novou práci, jistě jste všimli, že v inzerovaných pracovních nabídkách často přibývá podmínka znalost cizího jazyka, nejčastěji angličtiny. U lukrativních pracovních nabídek je to již standardem. Nenechte si ujít pracovní příležitosti, o kterých sníte a naučte se anglicky z domova či kanceláře. Hodiny jsou individuální a přizpůsobené vašim časovým možnostem.