Free songs
Domů / Ostatní / Bezkontaktní mytí aut
Bezkontaktní mytí aut

Bezkontaktní mytí aut

Zimní období zrovna nepřeje těm řidičům, kteří si potrpí na to, abych jejich vůz vždy vypadal bezvadně. I přes veškerou snahu je někdy dost obtížné poznat správnou barvu, která se ukrývá pod nánosy špíny a to i v případě, že vůz pravidelně čistíme.

Péče o vůz v zimních měsích

I když to zatím nevypadá, že by letošní zima byla ve znamení každodenního škrabání námrazy a ometání auta od sněhu, přesto je třeba věnovat vozu v zimě více pozornosti než v jiných měsících. Kromě pravidelné kontroly provozních kapalin a celkového stavu vozu byste měli také zaměřit svou pozornost na pravidelnou návštěvu automyček. Pokud si myslíte, že v zimě není bezpečné mýt vůz v automyčce, pak jste na omylu. Při zdejších teplotách z toho nemusíte mít obavu vůbec a i kdyby přituhlo tak se klidně můžete do automyčky vydat. Navíc ani nemusíte měnit své zvyky. Jestliže v průběhu celého roku navštěvujete bezkontaktní automyčky, pak v tom můžete pokračovat i v zimě. Jejich největší výhodou je intenzita čištění a minimalizování možného poškození laku. Právě z toho důvodu je poptávka po bezkontaktních automyčkách stále větší a jejich síť se neustále rozrůstá.

Automyčky BKF CarWash

K těm nejvýznamnějším patří bkfcarwash.cz. Jedná se o zajímavou síť automyček zejména pro ty, kteří uvažují, že by v tomto oboru začali podnikat. Bezkontaktní automyčky disponují moderní technologií, jsou bohatě vybavené programy, které zahrnují kromě standardní péče také doplňkové služby a v současné době už umí přijímat také bezhotovostní platby. Samotný prodej automyček, realizace projektu a montáž je pak poměrně rychlím procesem, pokud máte všechny potřebné náležitosti, přičemž základem je výběr správné lokality. Měli byste hledat místo s hustou sítí infrastruktury nebo naopak prostor, kde je v tomto oboru díra na trhu. Každá automyčka si své uživatele dokáže najít, protože vůz je vizitkou řidiče.