Free songs
Domů / Ostatní / Víte, co nabízí svým návštěvníkům Chorvatsko?
Víte, co nabízí svým návštěvníkům Chorvatsko?

Víte, co nabízí svým návštěvníkům Chorvatsko?

Pokud i vy začínáte přemýšlet nad tím, kde strávíte svoji letní dovolenou, Chorvatsko je tou správnou volbou. Vydat se do Chorvatska můžete autobusem, s cestovní kanceláří, ale od věci není ani cesta autem do chorvatska. Nebudete závislí na nikom a cestu i zastávky si naplánujete dle svých potřeb a možností.

Chorvatsko svým návštěvníkům nabízí celou řadu možností. Jaderské moře, jež omývá jeho břehy, je považováno za jedno z nejkrásnějších moří. Nabízí nejen tyrkysově modré vody, ale také nádherné písčité či oblázkové pláže, chráněné zátoky a zákoutí a celou řadu ostrůvků. I ubytování chorvatsko je velmi snadné si najít.

Velký výběr naleznete na portálu ubytovanivchorvatsku.

Možnost dovolené i s malými dětmi

Pokud jste rodina s malými dětmi, je pro vás výběre dovolené vždy záležitost poněkud složitější Dáváte přednost místům, která vycházejí právě rodinám s malými dětmi vstříc. Ubytování v Chorvatsku nabízí nejen hotely, ale i apartmány, kde s malými dětmi můžete pobývat. Kromě toho zde naleznete několik zábavních parků a aquaparků, kde s malými dětmi můžete trávit volný čas. Pro ty větší jsou pak určené parky lanové, kterých v Chorvatsku také několik naleznete.

Přírodní krásy

Pokud patříte mezi ty, kdo během dovolené rádi poznávají přírodní krásy, vězte, že Chorvatsko vám jich nabídne hned několik. Patří mezi ně národní parky i celá řada dalších míst. Rozhodně nesmíte zapomenout na Plitvická jezera, národní park Krka či Paklenica, pohoří Učka s nádherným kaňonem vela Draga, jež nabízí tajuplné tunely a zákoutí nebo vyrazte na setkání s delfíny, které můžete spatřit poblíž ostrovů Cres a Lošinj.

Zábava pro mladé

Pokud patříte mezi mladší generaci, nebo s vámi na dovolenou vyráží, nabízí se ubytování na ostrově Pag, kde se každoročně koná nejznámější párty. Kromě toho je zde celá řada klubů a pool party a za návštěvu rozhodně stojí i párty loď. Celá řada zajímavýh akcí určených právě pro mladé se také koná i v Pule.