Free songs
Domů / Ostatní / Víte, kdo je největší světový výrobce elektronářadí?
Víte, kdo je největší světový výrobce elektronářadí?

Víte, kdo je největší světový výrobce elektronářadí?

Elektronářadí patří mezi produkty poptávané po celém světě. Víte, kdo drží světové prvenství v jeho výrobě a proč jsou jeho produkty tak populární?

Elektronářadí do celého světa

Přejete si mít jeden akumulátor na všechny stroje? Toto je jedna z mnoha výhod elektronářadí Stanley – současnou světovou jedničkou ve výrobě nářadí na světě. Tato americká firma založená již v roce 1843 se v současné době vyznačuje důvěrou svých zákazníků v její nejkvalitnější technologie a stroje – více než 40 tisíc obchodních partnerů působí v 175 zemích světa, aby poskytovali poradenství a servis v rámci prodeje špičkového nářadí. Sháníte vrtačky, brusky, pily, utahováky, míchačky, hřebíkovačky, kladiva a mnoho dalších stojů? Spolehněte se na kvalitu světové jedničky.

Čím si firma získala důvěru zákazníků?

Již při založení firmy v roce 1843 dbal Frederick Stanley na vysokou kvalitu svých produktů, ale i na naprostou disciplínu a loajální jednání se svými zákazníky – tato základní pravidla jsou i současnou firemní filozofií. Mimo špičkové elektronářadí a jeho příslušenství, ruční nářadí, úložné boxy, brašny a systémy, se ruku v ruce s technologickým vývojem vyvíjí i laserová technika v podobě laserových dálkoměrů, rotačních laserů a křížových, bodových a linkových laserů.

Vývoj firmy

Již v roce 1843 byla v americkém Connecticutu založena firma Stanley, která se v průběhu let specializovala na výrobu a vývoj nářadí. Bohaté průmyslové know-how se po dlouhá léta vyvíjelo a první akumulátorovou vrtačku představili světu již v roce 1961. V současné době je nabízena celá škála akumulátorových vrtaček – příklepové, bezuhlíkové, dvourychlostní – nesmírnou výhodou je mimo vysokou kvalitou také možnost jednotného nabíjecího akumulátoru pro všechny akumulátorové stroje této značky.

Špičková kvalita výrobků a propracovaný systém obchodních zástupců pokračují v dobrém jménu značky Stanley.