Free songs
Domů / Ostatní / Zaměstnavatel vás neodškodnil za pracovní úraz?
Zaměstnavatel vás neodškodnil za pracovní úraz?

Zaměstnavatel vás neodškodnil za pracovní úraz?

Každý úraz je nepříjemnost, když se vám však přihodí v zaměstnání, tak se na něj nahlíží trochu jinak, protože každý zaměstnavatel je ze zákona povinný uzavřít pojištění pro případ své odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnanci při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání. Za vaše zranění byste tudíž měli dostat odškodnění a nezáleží na tom, jestli bylo zranění způsobeno vaší vinou nebo vinou někoho jiného.

Ačkoliv jde o vážnou věc, občas se najdou zaměstnavatelé, kteří ignorují své povinnosti a snaží se zaměstnance obelhat nebo zastrašovat. Pamatujte si, že vám náleží za pracovní úrazy odškodnění a pokud je zaměstnavatel jiného názoru, tak neváhejte a co nejdříve se obraťte na právní experty z 1zdravotni.cz, kteří vám bezplatně pomohou dosáhnout toho, na co máte nárok. Jejich analýzy i konzultace máte vždy zdarma a odměnu si bere společnost jen tehdy, když dostanete maximální odškodnění. To rozhodně nemusí být malé, některá zranění jsou vážná nebo mají i trvalé následky, u takových můžete dostat i miliony nebo stovky tisíc korun.

Náš tip: Sháníte kvalitní zdravotnické vybavení a zdravotnické oblečení? Navštivte https://www.infinitemedstyle.com, kde vás vybaví nejen fonendoskopy a stetoskopy, ale také slušivým zdravotnickým oblečením a obuví.

Zapamatujte si správný postup

Málokdo zná správný postup při pracovním úrazu a to je chyba. Když se vám pracovní úraz přihodí, měli byste o tom neprodleně informovat zaměstnavatele. Zároveň si zajistěte důkazy, třeba fotky, a očité svědky, kteří mohou potvrdit okolnosti. Je to vhodné, pokud by chtěl jít zaměstnavatel do sporu. Poté trvejte na tom, aby se vypracoval záznam o úrazu, ten je nutný k vyjednávání s pojišťovnou. Následně kontaktujte právní specialisty prostřednictvím formuláře na 1zdravotni.cz nebo zavolejte na 733 608 091. Společnosti předáte veškeré podklady, aby mohla začít pracovat. Specialisté následně vše vyhodnotí a budou dělat vše proto, abyste dosáhli odškodnění v plné výši. Nebojujte sami, vždy se obraťte na odborníky, kteří se ve svém oboru vyznají nejlépe.