Free songs
Domů / Ostatní / Firemní stravování přinese výhody nejen zaměstnancům, ale i firmě
Firemní stravování přinese výhody nejen zaměstnancům, ale i firmě

Firemní stravování přinese výhody nejen zaměstnancům, ale i firmě

Možnost firemního stravování je velkým benefitem, který ocení všichni zaměstnanci vaší firmy. Velké výhody však kvalitní firemní stravování nepřinese jen samotným zaměstnancům, ale také firmě. Popřemýšlejte nad touto možností i vy.

Stravování ve firmě

Možnost firemního stravování často využívají středně velké či větší firmy, které mají vyšší počty zaměstnanců. Firemní stravování totiž nabízí praktickou možnost, jak všechny tyto zaměstnance kvalitně nasytit. Je i benefitem, který může potencionální zájemce o pozici ve firmě zvažovat při nástupu do práce.

Energie pro zaměstnance

Mnoho zaměstnanců si totiž do svého zaměstnání jídlo nenosí a odbývají se nejrůznějšími bagetami, houskami či nezdravým jídlem. Stát se vám také může, že si prostě oběd do práce připravit nestihnete. Zaměstnanci, kteří mají možnost firemního stravování, mohou být naprosto v klidu. V práci si totiž vždy mohou dopřát kvalitní oběd. Díky tomu získávají dostatek energie pro výkon svého zaměstnání, které vykonávají s větší soustředěností.

Možnosti

Přemýšlíte nad možnostmi vaší firmy? Řešením pro vás může být firemní stravování Arter. Zajišťuje pro klienty výrobu a distribuci hotových, minutkových jídel, zachlazené a hluboko zmrazené stravy. Zaměřují se i na provoz prodejen potravin, tedy kantýn. Obrátit se na ně můžete také v případě, hledáte-li cateringový servis. Zavítejte na http://www.arter.cz a dozvíte se více podrobností.

Výhody

Firemní stravování Arter nabízí kvalitní možnost stravování. Ve svých provozovnách pracují v bezobjednávkovém systému s možností bezhotovostní i hotovostní platby. Neomezují také zákazníky ve velikosti podávaných porcí. Každý strávník dostane na požádání tolik jídla, kolik je schopen v jídelně zkonzumovat. Tento systém zajišťuje plnou nasycenost i spokojenost zákazníků. Na jejich kvalitu a úspěch poukazuje i to, že v dlouhodobém průměru využívá těchto služeb na 92 % zaměstnanců pracujících v daném objektu.