Free songs
Domů / Investice / Co je to projekce loga a jak danou možnost využít při podnikání?
Co je to projekce loga a jak danou možnost využít při podnikání?

Co je to projekce loga a jak danou možnost využít při podnikání?

Takzvané budování brandu je dnes u firem velmi důležité. Jde o marketingový postup, který má zajistit, že lidé budou danou firmu znát hned potom, co uvidí její logo. Spojí si ji s věcmi, jako je:

  • Oblast působení
  • Nabídka služeb
  • Lokalita

Ideální cestou, jak lze budovat brand, je pomocí loga. To uvádějí i specialisté z Visap.cz, kteří mohou nabídnout technologii, díky které bude zajištěna projekce loga. O čem je řeč a jak se dá tato cesta využít v propagaci každé firmy? Podívejte se s námi na několik příkladů.

Co je to projekce loga?

To už celkem dobře popisuje samotné označení této možnosti. Jde o využití speciální světelné techniky, pomocí které je logo promítáno na určité místo. Třeba na budovu, ale i na zem. V praxi se tato možnost může označovat jako podlahová LED projekce. Daná cesta má výhody spojené hlavně s tím, že logo lze promítat doslova kdykoliv a kamkoliv, bez nutnosti jakýchkoliv zásahů v dané ploše. A jaké jsou nejznámější možnosti použití?

Showroomy

Ve chvíli, kdy zákazník přijde, uvidí nejenom vystavené zboží, ale uvidí i samotné logo. Rázem si ve své hlavě obojí spojí, což posílí výše zmíněné budování brandu. Navíc bude vědět, je na správném místě, u správné firmy.

Veletrhy

Na nich je konkurence velká. Většina firem však využívá klasických stánků, letáků, plachet, nebo reklamních stojanů. Projekce loga, které navíc může být v pohybu, je skvělou možnost, jak nejenom zaujmout, ale i jak se odlišit.

Prostory firmy

V každé firmě dnes nechybí logo. Někde je na zni přímo namalováno, jinde e na zdi nalepen. Proč však nevyužít cestu modernější, která může být spojena s tím, že zde logo bude realizováno formou projekce? I tuto možnost můžeme označit za dobrou variantu využité této technologie. Navíc mnohdy méně náročnou, než hledat společnost, která zajistí přímé kreslení nebo lepení loga na zeď.