Free songs
Domů / Podnikání / Jak ušetřit na tisku? Naše tipy vám pomohou
Jak ušetřit na tisku? Naše tipy vám pomohou

Jak ušetřit na tisku? Naše tipy vám pomohou

Jak v domácnosti, tak i ve firmách je tisk zcela běžnou záležitostí. Tisknout se toho může opravdu mnoho. Pokud oba segmenty propojíme, tak se na tiskárnách nejčastěji realizují tisky:

  • Fotografií
  • Faktur a jiných účetních dokumentů
  • Studijních materiálů

Dle je nutno říci, že není nic neobvyklého, že tisk zkrátka něco stojí. A jak zajistit, aby byl co možná nevýhodnější? Držte se našich rad.

Náplně nakupujte za nejvýhodnější ceny

Co výrazným způsobem ovlivňuje cenu tisku? Je to rozhodně cena samotná náplně. Tedy jak toneru do inkoustových tiskáren, tak i cartridge do tiskáren inkoustových. Základem by mělo být nakupovat je pokud možno za skutečně nízké ceny. Jak na to? Není to zase až tak složité. Stačí jenom vědět, kde daný nákup uskutečnit. V tomto směru doporučíme jasnou a osvědčenou možnost. A to eshop Tonerdepot.cz, který zaujme nejenom svou šíří sortimentu, ale rozhodně umí zaujmout také tím, jaké má příznivé ceny.

Kupujte náplně s větší kapacitou

Jdeme na tip číslo dvě, který vám pomůže náklady na tisk zajímavě snížit. Jedná se o fakt, že je vhodné hledět na celkovou kapacitu náplně. Jako příklad poslouží toner CE285A. Je dobré vědět, že každá náplň do tiskárny se skládá jak ze samotného obsahu, tak i obalu. A obojí platíte. Čím více je tedy náplně uvnitř, tím více s náplní vytisknete stránek a tím více může cena za jeden list klesat. Navíc to má i výhodu v tom, že náplň vydrží opravdu dlouho.

Nastavte svou tiskárnu

Levnou náplň tedy máte. Nyní je třeba zajistit, aby se z ní nebralo více, než je nutné. Tady je třeba nastavit svou tiskárnu. Jde o poměrně jednoduchý krok, který nabídnou nainstalované ovladače, nebo nainstalovaný software. Existují různé předvolby tisku a vám doporučíme nastavit takzvaný „koncept“. Kvalita bude stále obstojná a tiskárna bude brát skutečně jenom potřebné minimum.