Free songs
Domů / Ostatní / Jak začít s Prestashopem?
Jak začít s Prestashopem?

Jak začít s Prestashopem?

Online podníkání je vždycky krok správným směrem, pokud jste tak ještě neučinili, určitě je dobré o tom minimálně uvažovat. Dnes už se do online prostoru přesouvá velké množství firem, podniků a mnoho z nich nemá ani kamennou prodejnu či pobočku. Jednoduše je to rychlejší a účinnější přes internet a navíc také ušetří. Když však podnikat na internetu, určitě k tomu musíte mít dobrý a hlavně funkční a kvalitní e-shop. A takový internetový obchod musíte pečlivě zajistit co se týče technických a funkčních věcí. Nevíte však, jak na to? Obraťte se na profesionály ve svém oboru a nechte je, aby dělali svou práci.

Bez starostí přijdete k hotovému

Když si vyhlédnete firmu, která se orientuje v tvorbě webů a internetových obchodů, pak je to pro vás výhra. Právě s nimi si vše nastavíte, připravíte se na to, co bude následovat. Můžete jim říci, jaké jsou vaše představy o e-shopu a co všechno by měl vlastně umět. Velmi oblíbenou platformou pro nejrůznější e-shopy je práv Prestashop. Nevíte, jak nastavit šablony, důležité moduly a vůbec vše nainstalovat a zprovoznit tak, aby fungovalo? Když zvolíte firmu 1Presta, postará se o veškeré instalace a nastavení, všechno bude fungovat tak, jak potřebujete.

Pomoc se správou

Jedna věc je, když se připraví a nastaví Prestashop a druhá věc je jeho pravidelná měsíční správa. Musíte se o něj starat, aby dobře pracoval a fungoval tak, jak potřebujete. Když musíte cokoliv upravit nebo udělat složitější programátorské úpravy, které však neumíte, obraťte se opět na profíky ve svém oboru. Firma 1Presta umí zajistit také pravidelnou a komplexní správu, kdy budou dbát na bezchybný provoz a také na to, aby vše probíhalo bez problémů. V případě problémů zasáhnou a opraví vše k vaší spokojenosti.