Free songs
Domů / Ostatní / Potřebujete dítě vybavit do první třídy, ale nemáte z čeho? Řešení se nabízí samo
Potřebujete dítě vybavit do první třídy, ale nemáte z čeho? Řešení se nabízí samo

Potřebujete dítě vybavit do první třídy, ale nemáte z čeho? Řešení se nabízí samo

Nástup dítěte do první třídy je velká událost. Je to důležitý milník nejen v životě samotného dítěte, ale také jeho rodičů. S nástupem do první třídy se pojí mnoho změn, na které si celá rodina musí chtě nechtě zvyknout. A je tu ještě jedna věc, bez které se příprava na nástup do školy neobejde – výbava pro budoucího prvňáčka. Ta ale rozhodně není nejlevnější…

Výbava do první třídy je drahá záležitost. Kde na to vzít?

Tahle otázka vám možná také proběhla hlavou. Nástupu do první třídy se nevyhnete, ale zároveň už teď z pouhé představy, kolik vás to bude stát, prožíváte zoufalství a bezmoc. Není to levná záležitost a připravit dítě na první rok ve škole přijde rodiče pěkně draho.

Možná si nevíte rady, z čeho to všechno zaplatíte. Batoh, penál, desky, pastelky…bude to pořádně dlouhý seznam. Pomoci vám může půjčka na cokoli, kterou jak už z jejího názvu vypovídá, můžete použít opravdu na cokoli, co zrovna potřebuje. I na nákup věcí, které váš prvňáček potřebuje.

Peníze obratem a na ruku

Pokud se děsíte zdlouhavého procesu, ke kterému se půjčka mnohdy pojí, obavy jsou zbytečné. Půjčka na ruku je opravdu rychlá a její vyřízení určitě netrvá týdny. O výsledku schválení nebo zamítnutí vaší žádosti se zpravidla dozvíte opravdu rychle, nejčastěji už druhý den víte, jestli budete mít peníze k dispozici a budete je moci dle libosti použít.

K vyřízení žádosti potřebujete připojení k internetu. Nezáleží na tom, jestli půjčku vyřídíte na mobilku, tabletu nebo stolním počítači. Vyplníte několik základních údajů, vyberete si půjčku, která vám bude vyhovovat, a odešlete žádost na schválení. A to je vše.

Půjčte si jen tolik, kolik potřebujete

Kdo někdy vybavoval dítko do první třídy, umí si představit, na kolik to vyšlo. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo již má zkušenosti, poptejte se ho. Odhadem tak zjistíte, kolik peněz si musíte půjčit, abyste dítěti pořídili vše, co do první třídy potřebuje.