Free songs
Domů / Ostatní / Kam s rozbitým notebookem?
Kam s rozbitým notebookem?

Kam s rozbitým notebookem?

Právě ve chvíli, kdy máte rozehranou hru, rozkoukaný napínavý film, rozepsaný důležitý dopis či rozečtený zajímavý článek na internetu vám zhasne obrazovka, ačkoliv je váš notebook plně nabitý a nejde znovu zapnout. Kdo by to neznal. Po překonání překvapení a vzteku začnete racionálně uvažovat, zda se vůbec oprava vašeho notebooku ještě vyplatí a který seriózní servis vám tuto informaci poskytne a ještě dokonce zdarma. Mezi takové servisy patří právě RG computer service, jehož pracovníci patří mezi špičku ve svém oboru a své práci skvěle rozumí.

Neplaťte za zbytečné součástky

Důvodů, proč váš notebook nefunguje existuje velké množství, ovšem nejčastější příčinou zpravidla bývá vadná součástka na základní desce. Podstatný rozdíl mezi RG computer service a jinými běžnými servisy je v tom, že v RG computer service vám opraví pouze vadný komponent na základní desce. Většina standardních servisů vám nabídne výměnu celé základní desky, protože jednoduše neumí vadnou součástku vyměnit. Vám se oprava notebooku nejen značně, až několikanásobně prodraží, ale také se značně prodlouží doba opravy.

Pokud si nejste jisti, zda se ještě vyplatí, zašlete svůj notebook prostřednictvím webových stránek rgservice.cz přímo k rukám specialistů, kteří udělají diagnostiku zcela zdarma, stanoví cenu za opravu a až teprve po vašem souhlasu se pustí do samotné opravy. Je zcela na vašem rozhodnutí, zda do budete do opravy notebooku investovat.

Diagnostika zdarma

Diagnostiku zdarma a stanovení ceny za případnou opravu neprovádí RG service computer jen za vady na základní desce, ale na veškeré poruchy, které mohou váš notebook postihnout. Výměna LCD, grafického čipu, čipsetu a dalších IC, opravy napájecích částí, procesorů, grafických čipů či nabíjecích obvodů jsou některé z dalších činností, kterými se společnost zabývá.