Free songs
Domů / Tipy & rady / Podnikatelská půjčka, u které vám stačí vlastnit pouze nemovitost
Podnikatelská půjčka, u které vám stačí vlastnit pouze nemovitost

Podnikatelská půjčka, u které vám stačí vlastnit pouze nemovitost

Vaše banka vám zamítla úvěr a vy hledáte další možnosti, kde jsi půjčit? Co tahle zkusit půjčky pro podnikatele od společnosti Premiot Finance For Your Business, s. r. o. na webu www.pujcky.zone? Tato společnost se zaměřuje na nebankovní úvěry pro podnikání a její půjčka je dostupná téměř každému. Stačí vlastnit nemovitost, kterou budete moci ručit. Nic víc dalšího v podstatě nepotřebujete. A jaké jsou její další výhody?

Vše online

Hlavní výhodou je, že celý proces půjčování probíhá online, tudíž nemusíte navštěvovat žádnou pobočku a ztrácet tak mnoho drahocenného času, který můžete investovat třeba právě do podnikání. Vše probíhá velice rychle. Své peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin od schválení žádosti o půjčku. Tento nebankovní úvěr na podnikání je charakteristický kromě své rychlosti také sníženým papírováním, žádná složitá byrokracie, jen to, co je potřeba.

Až do výše 10 milionů

Dobrým důvodem, proč zvolit tento nebankovní úvěr pro společnosti nebo živnostníky je její možná hodnota. Na půjčky.zone si můžete pro své podnikání půjčit až neuvěřitelných 10 milionů. Není vůbec třeba dokládat, na jaký účel půjčku potřebujete, ať je to rozvoj podnikání nebo cokoliv jiného. Výši vaší půjčky ovlivňuje pouze hodnota vaší nemovitosti. Zajímavý je i úrok, který činí 12 %, což je v oblasti nebankovních půjček velice příjemný úrok. Půjčka na podnikání je tak k dispozici i vám.

Pro podnikatele i firmy

Cílem společnosti Premiot Finance For Your Business je podporovat podnikání. Tato firma si totiž uvědomuje, že podnikatelé, živnostníci a firmy mají v České republice v oblasti půjčování peněz velmi ztížené podmínky. Účelem založení webu pujcky.zone, tak bylo poskytnout nebankovní financování podnikání s nejvýhodnějšími podmínkami, které jsou pro firmu možné.

Více o nebankovním úvěru, včetně formuláře pro jeho získání, najdete na webu www.pujcky.zone.