Free songs
Domů / Ostatní / Jak si lépe rozumět s partnerem
Jak si lépe rozumět s partnerem

Jak si lépe rozumět s partnerem

Pokud jste se svým partnerem již nějaký ten pátek a začínáte pozorovat, že vaše vzájemná komunikace již rozhodně není taková jako dřív a celkově váš vztah uvadá, je zapotřebí problém řešit.

Komunikace je základ

Abyste mohli přijít na to kde je vlastně zakopán pes, je zapotřebí být k sobě naprosto otevření, sednout si, sdělit si problémy které na svém vztahu pozorujete a následně najít důvody které jsou příčinou těchto problémů.

Společný čas

Mnoho párů má dnes problém, že i přesto že spolu žijí, vlastně spolu netráví mnoho času. Dlouhé pracovní doby, sledování televize a internetu a nejrůznější koníčky, to jsou mnohdy důvody, proč si dva vzájemně nerozumí.

Trochu fantazie

Někdy se může stát, že vztah sklouzne do stereotypu. Ten je potřeba něčím narušit. Tento stereotyp se mnohdy týká sexuálnímu vztahu mezi partnery. V takových případech pak přichází nařadu erotické spodní prádlo, podvazky a další zajímavosti.

Vzájemná přitažlivost

Tento stereotyp se může navíc týkat také toho, jak dotyčný vypadá. Pokud o sebe partner nepečuje, muži tloustnou, ženy se nemalují, pak se mohou navzájem začít spíše odrazovat než přitahovat. Pánové by pak, sami se sebou, měli začít něco dělat, chodit do bazénu, posilovat, nebo plavat. Dámy by měly oživit svůj šatník, být více sexy, nosit například samodržící punčochy a podobné svůdné kousky v šatníku.

Společné zájmy

Společnou řeč pak dva nejčastěji najdou v momentě, když se musí spolehnout sami na sebe, řešit vzniklé problémy a společně trávit momenty největšího štěstí. Kupte letenky a odjeďte na dobrodružnou dovolenou. Najděte si společný koníček jako je sport nebo turistika a začněte je spolu vykonávat. Zkrátka hledejte nejrůznější varianty jak se dostat co nejdále od vašich problémů a jak mít opět takový vztah, jaký jste měli na začátku.