Free songs
Domů / Ostatní / Kvalitní dodávky naleznete na webu nasedniajed.cz
Kvalitní dodávky naleznete na webu nasedniajed.cz

Kvalitní dodávky naleznete na webu nasedniajed.cz

Hledáte dodávku, která by byla vhodná pro vaši autodopravu? Pak zavítejte na web nasedniajed.cz. Naleznete zde nové dodávky k prodeji a ihned k odběru. Společnost se specializuje nejen na valníky s plachtou a další typy nástaveb, ale nabízí také klasické furgon dodávky. Skladem však má i samotné podvozky L3H1 pro nástavby dle vaší specifikace. Pokud je stavba nástavby na objednávku, pak je obvyklé dodání vozů do 3-4 týdnů. K prodeji a předání vozidla dochází prostřednictvím a v prostorách autorizovaného prodejce vozů OPEL. Po předchozí domluvě lze vůz přivést i na předem určené místo.

Výhody nabídky

Pro řízení tohoto typu dodávky vám postačí pouze řidičský průkaz skupiny B, bez tachografu. Vozidla jsou připravena k okamžitému dodání. Jedná se o kvalitní české nástavby s nadstandardní výbavou a velmi nízkými provozními náklady. Vozidla jsou vhodnou volbou i pro mezinárodní přepravu.

Nechte se inspirovat

Mezi zástupce nabízených automobilů patří také nový Opel Combo Van L2H1. Jedná se o automobil na naftový pohon.

V základní výbavě naleznete elektronický stabilizační systém ESP, protiblokovací systém brzd (ABS) s brzdovým asistentem , trakční systém (TCPlus), asistenta pro rozjezd z kopce, airbag u řidiče, signalizaci nezapnutých bezpečnostních pásů, centrální zamykání na dálkové ovládání, elektrické ovládání předních oken, palubní počítač s informačním displejem, manuální klimatizaci, elektrickou zásuvku 12V umístěnou v přední konzoli, audiosystém 4.0, Bluetooth, 4 reproduktory, USB.

Řidiči uvítají sedadlo, které se dá nastavit v šesti různých směrech. Kromě toho je opatřené loketní a bederní opěrkou. Pod sedadlem je dostatek odkládacího prostoru. Pro řízení se dá volant nastavit výškově a podélně, je komfortní, s tempomatem. Spolujezdcovo sedadlo je pevné, bez možnosti nastavení.

Kabinu a nákladový prostor odděluje plechová příčka. V nákladovém prostoru je umístěno 6 kotvících bodů.