Free songs
Domů / Ostatní / Vlastnit nemovitost v Itálii poskytuje mnoho možností
Vlastnit nemovitost v Itálii poskytuje mnoho možností

Vlastnit nemovitost v Itálii poskytuje mnoho možností

Pokud máte zájem o domy na prodej v Itálii – nebo dokonce hledáte pozemek na prodej v Itálii, abyste si postavili nemovitost sami – nejste sami. Itálie je nyní pro Evropany místem číslo jedna, kde si mohou koupit druhý domov v zámoří.

Není to jen klima a kuchyně, proč je Itálie tolik populární. Italské nemovitosti jsou v průměru výrazně levnější než ekvivalenty ve Španělsku nebo Portugalsku – a mohou mít nižší transakční náklady při nákupu a kapitálové výhody při prodeji také.

Pokud uvažujete o koupi investiční nemovitosti v Itálii, můžete dokonce využít vládního programu, který pokryje náklady na některé renovace za účelem zlepšení energetické účinnosti – zvýšení hodnoty domu a zároveň jeho šetrnější k životnímu prostředí. Prodej domů v Itálii cizincům je velmi obvyklý.

Nemovitost můžete pronajímat

Pokud si pořídíte nemovitost v Itálii, kterou celoročně nebudete využívat, nabízí se možnost pronájmu. Pronájmy domů v Itálii využívají nejen turisté, ale také například do digitální nomádi, jejichž počet v posledních letech rapidně vzrostl.

Místo odpočinku v důchodu

Není neobvyklé, že se lidé v důchodovém věku stěhují za teplem, proto Němci často vyhledávají immobilien in der Toskana – nemovitosti v Toskánsku. Malý domek v blízkosti pláže, například v Itálii, je snem mnoha pracujících lidí nejen v Německu.

Farmaření

V Itálii je možné zakoupit prostřednictvím webu italicahomes.com nejen domek či luxusní vilu, ale také samotný pozemek či farmu. Díky příznivým klimatickým podmínkám je farmaření v Itálii úspěšné.

Kde hledat vhodnou nemovitost či pozemek?

Pokud jste se rozhodli investovat do nemovitosti či pozemku v Itálii, není nutné kontaktovat italské realitní kanceláře nebo projíždět italské inzertní servery. Web italicahomes.com zprostředkovává prodej nemovitostí do Německa a současně také do České republiky.