Free songs
Domů / Ostatní / Kvalitní obuv značky Prestige pro každou příležitost
Kvalitní obuv značky Prestige pro každou příležitost

Kvalitní obuv značky Prestige pro každou příležitost

Předpokladem dobrého pocitu při chůzi, běhu, při práci a dalších činnostech, jsou kromě jiného kvalitní a pohodlné boty. Proto je potřeba obouvat na každou činnost jiný druh obuvi, zrovna tak i v jednotlivých ročních obdobích. Tyto podmínky naprosto splňují výrobky firmy Repa.cz, která sídlí v obci Lípa, 9 km od Zlína. Vznik firmy v tomto regionu není náhodou, neboť její zakladatel pan Řepa využil zkušenosti a rukodělnou zručnost místních obyvatel, se kterými úspěšně navazuje na tradice kožedělné výroby a zejména obuvi, která má ve světě skvělou pověst díky Tomáši Baťovi.

Prodej obuvi značky Prestige

Boty Prestige dnes koupíte ve všech prodejnách s obuví. Další novou možností jsou webové stránky firmy Repa.cz, na kterých si můžete vybírat z pestré nabídky nejrůznějších druhů bot a poté si je objednat ve firemním internetovém obchodě. Nejen obuv Prestige, ale i další produkty firmy Repa splňují vysoké nároky a standardy typické pro české výrobky. V nemalé míře k popularitě české obuvi ve světě přispěla značka Baťa, které obuv Prestige nedělá žádnou ostudu, ba naopak. Kvalitu této obuvi potvrzuje i vydání certifikátu ES.

Nabídka firmy Repa

Hlavní produkcí firmy jsou boty jak pro běžné chození, tak boty určené pro jednotlivá roční období. Příkladem kvality a spolehlivosti jsou zimní boty Prestige, které se vyznačují odolností vůči chladu a vlhkosti. Tyto vlastnosti mají jak boty s lepenou podešví, tak i obuv s přímým nástřikem podešve. Dalším rozlišovacím znakem při výběru obuvi Prestige je účel používání. Na výběr jsou jak boty pro běžné chození, tak pracovní obuv, boty vhodné ke sportu, turistice a dalším aktivitám.

Nabídka ochranných pracovních pomůcek

Firma Repa vyrábí a prodává nejen kvalitní obuv Prestige, ale také ochranné pracovní pomůcky jako jsou zástěry pro kováře nebo rukávníky a kamaše pro svářeče. Na přání zákazníka firma vyrobí i jiné speciální produkty z kvalitní přírodní usně. Mezi kvalitní ochranné pracovní pomůcky patří také gumové holínky Prestige, které si získaly oblibu nejen u profesí spojených s vodou, ale i u běžných zákazníků. Důvodem je jejich pohodlné a příjemné nošení na zahradě i v lese při houbaření.