Free songs
Domů / Tipy & rady / Objevte nový způsob nakupování
Objevte nový způsob nakupování

Objevte nový způsob nakupování

Patříte mezi fanoušky nakupování? Rádi vybíráte nové zboží, děláte radost svým blízkým či obnovujete dosavadní šatník? Poté se vám jistě občas točí hlava z toho, jak vypadá obsah vaší peněženky. A slyšeli jste již o webu, který vám „naservíruje“ různé druhy slevových akcí v řadě různých obchodů přímo k nohám?

Slyšeli jste již o cashback?

Nelekejte se, jedná se sice o anglický název, ale služby, která vám přináší mnoho výhod. Cashback můžete přeložit jako „návrat peněz“. Některé weby sdružují různé internetové obchody a díky tomu, že informují potencionální zákazníky o jejich nabídkách, jim platí zprostředkovatelské odměny. To je důvod, proč na některých sdružovačích e-shopů můžete získat část svých peněz zpět. Takovým „rozcestníkem“ je pro vás i web https://www.tipli.cz/.

Jak to funguje?

Jedná se o službu pro zákazníky, která je naprosto zdarma, neplatíte žádné poplatky. Stačí se registrovat, nakupovat a web vám poté vrátí část peněz zpět na bankovní účet. Jak jsme zmínili, je to z důvodu, jelikož web je vlastně i zprostředkovatelem zákazníků. Přes web můžete naprosto běžně nakupovat slevy na nákup rozmanitého zboží, viz oblečení, obuv, potřeby do domácnosti, léky apod. Přesměruje vás na daný e-shop a poté nakupujete naprosto stejně jako obvykle. Ovšem pokud nakoupíte přes tento web, získáte část peněz zpět.

Finance, které se vrací

Možná vám to zní zvláštně, ale je to opravdu tak, na webu si najdete e-shop, ze kterého chcete nakoupit. Vyberete si slevové kupony a následně vás stránka přesměruje na daný e-shop, kde nakupujete. Peníze vám poté přijdou zpět na účet. I když je tento způsob celkem novinkou, mnoho zákazníků už díky této službě ušetřilo velké částky peněz. Vyzkoušejte i vy tento způsob nakupování, nic za tuto službu neplatíte, je zcela zdarma, tudíž se nemusíte bát, že byste o nějaké finance přišli.