Free songs
Domů / Tipy & rady / Rezidence Dukelská v Mladé Boleslavi – idální investice do bydlení
Rezidence Dukelská v Mladé Boleslavi – idální investice do bydlení

Rezidence Dukelská v Mladé Boleslavi – idální investice do bydlení

Chystáte se stěhovat do Mladé Boleslavi a přemýšlíte, kde budete bydlet? Využijte prodej bytů v mladé boleslavi a nabídku rezidence Dukelská 992/22 a vyberte si takový byt, který bude vyhovovat právě vašim představám a požadavkům. V nabídce rezidence naleznete byty různých velikostí – 3+KK, vhodné i pro rodiny s malými dětmi nebo třeba 2+1. V nabídce je celkem 12 bytových jednotek. Informace o jednotlivých bytech naleznete na portálu dukelska22.cz.

Proč si vybrat byt v této rezidenci?

Byty mladá boleslav v rezidenci Dukelská i celý dům prošly kompletní rekonstrukcí, která se dotkla nejen podlahových a stropních konstrukcí, ale i rozvodů vody, plynu i elektřiny. Kompletně zateplena byla nejen fasáda domu, ale i střecha. Díky tomu nedochází zimním období ke zbytečným únikům tepla.

Dům se nachází v centru města, díky čemuž je zde velmi snadná dostupnost kompletních služeb i dopravní obslužnosti. To vše nabízí pohodlnou možnost bydlení.

Rodiny s dětmi uvítají blízkost veškerých školských zařízení a to nejen mateřské a základní, ale i střední školy.

Pro milovníky volnočasových aktivit, ale právě i pro rodiny s dětmi, je k dispozici nejen blízký malebný park Výstaviště, ale také venkovní fitness centrum nebo blízký městský stadion. Mladá Boleslav je také dobrým výchozím bodem pro celou řadu výletů. Vyznavači kultury mohou zavítat do městského divadla nebo Domu kultury, který nabízí celou řadu zajímavých kulturních programů.

Co se nakupování týká, k dispozice je zde celá řada drobných specializovaných obchodů a dvě nákupní centra – Bondy a Olympia.

Vzhledem k tomu, že Mladá Boleslav je město s rychle se rozvíjejícím automobilovým průmyslem, nabízí se zde i celá řada pracovních příležitostí, díky kterým nemovitosti v této lokalitě stále stoupají na ceně. Chcete – li dobře zhodnotit svoje finance, investujte do nemovitosti v Dukelské ulici.