Free songs
Domů / Tipy & rady / Odklízení suti a odpadu ze stavby vám ulehčí kontejnerová doprava
Odklízení suti a odpadu ze stavby vám ulehčí kontejnerová doprava

Odklízení suti a odpadu ze stavby vám ulehčí kontejnerová doprava

Stavba domu sebou přináší určité starosti. Nemluvíme o podepisování listin, koupi pozemku nebo výběru stavebního materiálu, ale samotnou stavbu. Při budování nového domu totiž vzniká značné množství odpadu, které je potřeba ekologicky zlikvidovat.

Jelikož se jedná o problém, který je poněkud náročný, pomůže vám s likvidací Kontejnerová doprava Vyškov.

Likvidace opadu a suti bez starostí

Pronajměte si výhodně kontejnerovou dopravu, která vám pomůže s likvidací suti a přebytečného odpadu. Speciální kontejnery dokáží uchovat velké množství suti a stavebního odpadu, který je nutný ekologicky zlikvidovat. Službu je možné objednat si na vámi požadované místo. První dva dny pronájmu kontejneru jsou zdarma. Jediným vaším úkolem, je kontejner co nejvíce naplnit.

Vybírat si můžete ze široké nabídky kontejnerů:

  • Valníkové
  • Uzamykatelné
  • Velkoobjemové
  • Speciální kontejnery

Kontejnery můžete využít i na převoz písku, štěrku a dalšího stavebního materiálu. Jsou vhodné i pro uchování dřeva nebo betonu.

Sáhněte po nabídce stavebních strojů

Součástí nabídky kontejnerové dopravy je i půjčovna stavebních strojů nebo kompletní stavební práce. Nechte si přistavit potřebný stavební stroj. Nebo využijte kontejner na přepravu vlastního stavebního stroje, vozidla či vraku.

Kromě klasických kontejnerů jsou k dispozici speciálně upravené boxy, které jsou vhodné pro přepravu nebezpečného materiálu v režimu ADR.

Stavební práce od A do Z

Jedna služba navazuje na druhou. Součástí pronájmu kontejnerů jsou i kompletní stavební práce. Využít můžete pokládání základu rodinných domů, základní stavební práce nebo kompletní stavbu rodinného domu. Nechybí ani pokrývačské, klempířské či zateplovací práce, včetně elektroinstalace a malování. Všechny práce spojené se stavbou a likvidací odpadu se nachází pod jednou střechou.