Free songs
Domů / Tipy & rady / Pro tisk online využijte nabídku e-abctiskárny
Pro tisk online využijte nabídku e-abctiskárny

Pro tisk online využijte nabídku e-abctiskárny

Pokud hledáte tiskařské služby online, využijte nabídku e-abctiskárny, která vám připraví plakáty, vizitky, letáky, vstupenky a celou řadu dalších propagačních materiálů dle vašich přání. Prioritou firmy je především prvotřídní kvalita veškerého tisku, velmi přijatelné ceny, velmi krátká doba vyhotovení a dodání pomocí služby PPL či Zásilkovny.

Výroba plakátů

Plakáty si necháváme vyrábět v případě, že chceme upoutat pozornost na nějakou akci. Jsou určeny pro veřejné prostranství a v současné době se vyrábějí pomocí velmi moderních digitálních technologií, jež zaručují nejen kvalitu a rychlost, ale které navíc umožňují tisknout plakáty levně. Plakáty lze tisknout černobíle či barevně a v různých velikostech.

Výrobu a tisk plakátů využívají nejen kulturní centra, ale i reklamní agentury.

Upoutejte letákem

Tento druh tiskovin podpoří vaši marketingovou kampaň, je však potřeba, aby obsahoval veškeré potřebné údaje. E-abctsikárna pro vás připraví letáky té nejvyšší kvality. Ať zvolíte letáky A4 či jiný rozměr, před jejich výrobou je potřeba zvolit tu správnou strategii, která se odvíjí od cílové skupiny, jež mají letáky oslovit. Přemýšlejte nad potenciálními zákazníky – co mají rádi, co je zajímá.

Při návrhu a výrobě letáků mějte na paměti, že je potřeba upoutat titulkem, motivovat obrázkem a zaujmout stručnými, ale přesnými informacemi. Nekombinujte více nabídek či akcí dohromady a pro text volte čitelný druh písma a vhodné fonty.

Vizitka je součást každého nového setkání

Vizitka je neodmyslitelnou součástí každého nového oficiálního i neoficiálního setkávání. Doplňuje vaši osobnost, vytváří jeden z důležitých dojmů a vypovídá o vašem druhu činnosti. Proto je velmi vhodné její vzhled a obsah nepodceňovat. Tisk vizitek probíhá horizontálně či vertikálně a jejich tvar i rozměry jsou standardní. Vzhled vizitek se může trochu odlišovat, záleží na tom, zda se jedná o vizitku firemní či soukromou.