Free songs
Domů / Ostatní / Spolehlivá a ekologická likvidace? Obraťte se na odborníky v oboru
Spolehlivá a ekologická likvidace? Obraťte se na odborníky v oboru

Spolehlivá a ekologická likvidace? Obraťte se na odborníky v oboru

Hledáte spolehlivou společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a dalších nosičů informací? Potřebujete zlikvidovat velké množství dokumentů ekologickou cestou? Nemusíte zoufat, stačí se obrátit na odborníky.

Skartace a likvidace

Skartace dokumentů Praha je pro vás tou pravou volbou. Provádí totiž zcela bezpečnou a k přírodě šetrnou skartaci veškerých nosičů, jako jsou diskety, CD, DVD, ZIP, dokumentů, popřípadě občanských a řidičských průkazů, pasů, platebních karet apod. Žádná likvidace pro ně není problémem.

Komplexní služby

Veškerá likvidace je prováděna na velkokapacitní skartovačce. Těšit se můžete i na komplexní služby. Dokumenty a nosiče určené ke skartaci budou totiž společností bezpečně přepraveny. Aby byla zaručena maximální transparentnost, můžete na samotnou skartaci dohlížet. Díky tomu budete mít nad likvidací stále dohled. Po skartaci vám bude vyhotoven v souladu s normou protokol o ekologické likvidaci a odpad bude následně zaslán do papírny k finálnímu zpracování. Následně vám budou vráceny prázdné šanony a pytle. V tomto směru získáte opravdu komplexní služby, od převozu až po navrácení žádaných materiálů.

Likvidace nosičů

Zlikvidovány budou odborně i datové nosiče, jako jsou CD, DVD, diskety a videokazety. Veškeré úkony budou prováděny ve stále střeženém objektu, tudíž nemusíte mít obavu o bezpečnost důvěrných dat. Nemusíte se tedy obávat jejich zneužití apod.

Individuální přístup

Obraťte se proto v případě potřeby na ekoskart.eu. S ohledem na množství a druh odpadu vám bude vyhotovena individuální cenová nabídka. Obraťte se i v ohledu skartace a likvidace dokumentů na opravdové odborníky, kteří zajistí, že vše proběhne hladce, ekologicky a rychle.