Free songs
Domů / Ostatní / Tipy pro návštěvu Chorvatska
Tipy pro návštěvu Chorvatska

Tipy pro návštěvu Chorvatska

Do Chorvatska míří pravidelně každým rokem velké množství návštěvníků. Každý k tomu má jiné důvody. Někdo si chce odpočinout u moře na poklidné pláži, další zase chce vyzkoušet některé z vodních aktivit, jež Chorvatsko svým návštěvníkům nabízí, někoho zase láká možnost poznat nová místa, zajímavé lidi nebo si užít moře zábavy. Podle toho také volí místo, kde si svoji vysněnou dovolenou chce užít. Pokud jste se ještě nerozhodli, můžete využít i last minute chorvatsko. Tuto možnost a široký výběr ubytovacích služeb nabízí portál ubytovanivchorvatsku.cz. Vybrat si zde lze některé zajímavé místo nacházející se na Jadranském pobřeží.

Tipy na dovolenková letoviska

Každá oblast, každé letovisko nabízí svým návštěvníkům různé možnosti trávení volného času, záleží jen na tom, co od své dovolené očekáváte.

  • Rodiny s malými dětmi

Pokud vyrážíte na dovolenou s malými dětmi, většinou dáváte přednost ubytování v hotelu, který nabízí také animační programy. Co se pláží a moře týká, pak se jedná především o pláže s pozvolným vstupem do moře a aktivitami vhodnými i pro malé děti. Písečné či jemně oblázkové pláže s vodními atrakcemi určenými pro děti naleznete v letoviscích na Istrii, Umagu a v Medulinu. Některé se také nacházejí na ostrově Krk, v Dalmácii, na ostrově Brač nebo na Omišské riviéře.

  • Blízké destinace

Pokud hledáte destinace, které nejsou tak vzdálené, pak můžete zavítat na Istrii. Naleznete zde nádherné moře a také ubytování chorvatsko je zde různorodé. Bohatou rekreační minulost, díky které jsou dokonale vybavena, mají letoviska Chorvatského přímoří mezi něž patří Crikvenica nebo Selce.

  • Klidná dovolená bez množství turistů

jestliže hledáte místo, kde bude klid a pohoda, bez nočního života a davu turistů, pak zavítejte na některý z menších chorvatských ostrovů, jež je ve větší vzdálenosti od pevniny. Mezi takové patří Kvarnerské ostrovy (Cres, Lošinj), Dugi otok nebo poloostrov Pelješac, ten vyhledávají také surfaři.