Free songs
Domů / Tipy & rady / Účetní software, nebo podnikový informační systém?
Účetní software, nebo podnikový informační systém?

Účetní software, nebo podnikový informační systém?

Bránit se moderním technologiím je krok zpátky. A co se týče výpočetní techniky, ta je dnes součástí drtivé většiny firem. Když už na nic jiného, slouží alespoň na administrativu a účetnictví. Ale co když vaše firma potřebuje mnohem sofistikovanější software, díky kterému byste mohli zautomatizovat některé procesy, ušetřit spoustu času a v konečném důsledku i peněz? Potíž může být v tom, že nabídka podnikových informačních systémů je příliš velká na to, abyste se v ní zorientovali. Pomohou vám následující tipy.

Co od softwaru vyžadujete?

V prvé řadě si ujasněte, co by měl software umět. Respektive za jakým účelem si ho pořizujete. Potřebujete přehledný a jednoduchý účetní software, který zvládne účetnictví? Anebo robustní podnikový informační systém pro správu dalších agend? Na základě individuálních potřeb získáte ucelenou představu o tom, jakými funkcemi by měl software disponovat.

Český vývojář nabízí řešení pro každého

Buďme však trochu konkrétnější. Dobrým příkladem perfektně zvládnutého informačního systému jsou produkty od české vývojářské společnosti SAUL IS. Jádro týmu tvoří zkušení profesionálové s více jak 20 lety zkušeností. Firma je na trhu již od roku 1997 a má co nabídnout živnostníkům, středně velkým firmám i větším podnikům.

Vývojáři jsou si velmi dobře vědomi potřeb klientů, a proto jsou informační systémy RIS koncipovány tak, aby pokryly různé oblasti byznysu.

Například pro živnostníky a začínající podnikatele je ideální volbou intuitivní software RIS Start, jehož implementace netrvá déle než dva dny. Středně velké firmy volí podnikový informační systém RIS, který obsahuje množství dalších agend (např. finance a kontroling, majetek a evidence, logistika, zakázky, poptávky, skladové hospodářství a další). A najde se i něco pro výrobní podniky a vedení firem. Produktům AR-RIS a TOP-RIS nechybí žádné důležité funkce, které jsou v daných oborech zapotřebí.

 

Chcete se dozvědět více? Bližší informace o podnikových informačních systémech RIS najdete na www.saul.cz.