Free songs
Domů / Tipy & rady / Jděte s dobou a mějte vlastní e-shop
Jděte s dobou a mějte vlastní e-shop

Jděte s dobou a mějte vlastní e-shop

Pokud slyšíte ze všech stran, že byste měli mít svůj vlastní e-shop, pak byste možná měli své okolí skutečně vyslechnout a přesunout své podnikatelské aktivity také na internet. Nebojte se toho, je to velmi jednoduché.

Nic složitého

Využít k tomu totiž můžete Prestashop, což je open sourcové řešení pro jednotlivé internetové obchody, které má tu velkou výhodu, že je nabízeno uživatelům zcela zdarma, umožňuje platby typu PayPal, GoPay, Google Checkout a především je uživatelsky velmi nenáročné.

Samotná tvorba e-shopu je v tomto systému je poměrně jednoduchá a také se velmi jednoduše následně spravuje. Ať už potřebujete něco, přidat nebo naopak odebrat, stačí jen pár kliknutí a máte po starostech. Ovšem pro některé méně zdatné jedince v oblasti počítačů a internetu se i tak může jednat o poměrně těžkou věc a tak není nikdy od věci vše nechat v rukou skutečných profesionálů, kteří vám vytvoří e-shop přesně podle vašich představ a snů.

E-shop v Prestashopu bude díky jejich práci přesně odpovídat vašim požadavků, bude efektivní, líbiví a hlavně bude umět zákazníkovi zboží prodat. A asi se shodneme, že to je u e-shopu tou nejdůležitější věcí.

Tvorba i správa

Odborníci vám navíc budou schopni e-shop vytvořit, ale budou se o něj i nadále starat a upravovat jej, aby skutečně přesně sednul vašim potřebám. Stačí tak jen mít představu co všechno by váš e-shop měla vlastně umět a co všechno by se v něm mělo dělat.

Do toho vám bude vysvětleno, co jsou to Prestashop šablony, jak na celý Prestashop, jak o svůj e-shop pečovat a co by měl obsahovat, aby nalákal co nejvíce zákazníky. Díky tomu budete i vy schopni starat se o svůj internetový obchod a neustále jej zlepšovat.

Nebojte se tedy prorazit s vyzkoušejte prodávat i na internetu.