Free songs
Domů / Ostatní / Inteligentní vytěžování faktur sníží chybovost zpracování faktur na minimum
Inteligentní vytěžování faktur sníží chybovost zpracování faktur na minimum

Inteligentní vytěžování faktur sníží chybovost zpracování faktur na minimum

Inteligentní vytěžování faktur používá stále větší počet firem, jelikož se jedná o efektivní způsob, jak si lze zajistit spolehlivé zpracování faktur. Na rozdíl od ručního přepisování faktur také přináší firmám mnoho výhod, které ocení nejedna firma. A jaké výhody lze získat v rámci vytěžování dat z faktur?

Ve prospěch vytěžování faktur hovoří několik aspektů

Inteligentní vytěžování dat používá pro zpracování faktur technologii OCR (optické rozpoznávání znaků) společně s umělou inteligencí, díky čemuž je digitalizace faktur ve firmě zajišťována v nejvyšší kvalitě. A jaké aspekty hovoří ve prospěch využívání inteligentního vytěžování faktur ve firmě?

  • Vytěžování faktur šetří čas

Hlavním pozitivním aspektem vytěžování dat z faktury je zejména minimalizace celkového času, jež je potřeba k vytěžení dokumentu. Na rozdíl od ručního zpracování totiž zajišťuje daleko rychlejší zpracování faktury.

  • Vytěžování faktur šetří práci zaměstnancům

Inteligentní vytěžování faktur má vliv také na úsporu práce zaměstnanců, kteří mají na starosti ruční přepisování faktur. OCR software je totiž nejen rychlejší, ale dokáže se o vytěžování dat z faktur postarat zcela sám.

  • Vytěžování faktur poskytuje přesnější data

Digitalizace faktur pomocí inteligentního vytěžování je také daleko přesnější, jelikož vede ke snížení chybovosti způsobené lidským faktorem. Na rozdíl od člověka totiž software nepociťuje únavu apod. Kromě toho se vytěžování časem zlepšuje, jelikož systém má samoučící schopnost a dokáže rozlišit a správně přiřadit jednotlivá data.

  • Vytěžování faktur zefektivňuje práci ve firmě

S ohledem na předchozí přínosy má vytěžování faktur také vliv na zefektivnění práce ve firmě. Jelikož dokáže zajistit kvalitní náhradu za ruční přepisování faktur, tak se zaměstnanci mohou věnovat potřebnější práci, na kterou jim předtím nezbýval čas.

Vyzkoušejte si vytěžování faktur nanečisto

Lákají vás zmíněné výhody, které plynou z inteligentního vytěžování faktur, ale nejste si jisti, zda vaší firmě tyto výhody skutečně přinese? Pak si můžete inteligentní vytěžování faktury vyzkoušet nanečisto. Firma Redque nabízí na svých webových stránkách demoverzi účetního softwaru, která vám je kdykoliv k dispozici. Na jejich webových stránkách najdete i online kalkulačku pro výpočet úspory peněz, které vám může vytěžování faktur přinést. Přesvědčit se o výhodách vytěžování faktur se tak můžete sami.