Free songs
Domů / Ostatní / Investice do laminátové podlahy se vyplatí
Investice do laminátové podlahy se vyplatí

Investice do laminátové podlahy se vyplatí

Když se vybavuje interiér, většina lidí se snaží, aby si vybrali takovou podlahu, která bude ozdobou celého interiéru a bude ladit k jeho stylu, barvám i vybavení. Snad nejtěžším rozhodováním je, jakou podlahu vybrat. Můžete vsadit na tradiční materiály, ale ty mají řadu nevýhod, těžší údržbu, hůře se po nich chodí, špatně vodí teplo, jsou příliš nákladné, snadno se poškodí aj. Vyplatí se vsadit na moderní řešení a mezi nejlepší patří laminátové podlahy.

Výhody laminátové podlahy

Jde o druh podlah, které jsou neuvěřitelně odolné proti poškrábání, polití i nárazům. Dokonce se vám nabízí v různých stupních odolnosti proti opotřebení, jde o W31, W32 a W33. Tato podlaha se hodí do všech moderních interiérů, ale jelikož dokáží skvěle imitovat i dřevo, můžete je použít i do starších interiérů. Laminátové podlahy se perfektně hodí do domácnosti, ale také do kanceláří, restaurací, obchodů a kamkoliv jinam, kde je potřeba krásná, elegantní a odolná podlaha. Tato podlahová krytina se velmi rychle pokládá, takže pokud na podlahu spěcháte, zajisté budete překvapeni, jak rychle bude hotová.

Kvalitní laminátová podlaha se vyrábí lepením několika vrstev, vrchní vrstva zajišťuje pevnost a je pokrytá dekorativním vzorem, střední vrstva se stará o nosnost a spodní vrstva slouží k udržení tvarové stability. Nikdy nevybírejte to nejlevnější řešení od nezkušených firem, protože to mnoho prodejců šidí a nabídnou vám namísto vinylu jen nekvalitní dřevotřísku. Vždy se vyplatí zvolit kvalitní laminát, který vám zajistí zejména prodejce na Floor-experts.cz, který vám podlahu i položí. Nabízí na výběr z mnoha stovek krásných vzorů, které imitují dřevo, dlažbu, kamennou podlahu a mnoho dalšího. Péče o tuto podlahu je velmi nenáročná, stačí ji setřít hadrem, tato podlaha je hygienická a je vhodná i pro děti a alergiky. Kam v interiéru ji můžete použít? Prakticky všude, můžete ji mít v obýváku, ložnici, dětském pokoji, ale vhodná je i do kuchyně. Prakticky celý dům můžete mít s laminátovou podlahou a zajisté s ní budete spokojení.