Free songs
Domů / Tipy & rady / Využijte zavedeného sídla firmy
Využijte zavedeného sídla firmy

Využijte zavedeného sídla firmy

S podnikáním můžete začít ihned, pokud máte jasno o předmětu své činnosti. Další podmínkou je pochopitelně sídlo firmy, se kterým si ovšem nemusíte dělat starosti, pokud využijete skvělé nabídky profesionální společnosti Strong business. Získáte pro své podnikání sídlo na prestižní adrese. Společnost totiž sama sídlí v Praze 4 – Michli, což je lokalita známá progresivním rozvojem administrativních a bytových komplexů.

Také v této oblasti sídlí řada bank a pojišťoven, což je z hlediska podnikání velkým přínosem. Díky profesionálnímu jednání společnosti Strong business získáte bez jakýchkoliv komplikací nejen sídlo firmy na prestižní adrese, ale také další služby spojené s podnikáním. Kromě Prahy 4 jsou v nabídce adresy na Praze 10 a také v Brně v Blatnické ulici.

Princip služby

Společnost Strong business se zaměřuje na poskytování sídla a kontaktní adresy pro začínající podnikatele, ale i pro ostatní, kteří jsou již na trhu etablováni a uvažují o rozšíření svého impéria. Jednání o zajištění sídla firmy a adresy je rychlé a nekomplikované, jelikož společnost nabízí sídla pouze v objektech a prostorách, které sama vlastní. V rámci poskytnutí sídla a adresy poskytuje i komplexní servis týkající se registrační adresy užívané v obchodním či živnostenském rejstříku a korespondenční adresy pro předávání vzkazů, příjem pošty, skenování došlé pošty nebo jejím přeposílání obchodním partnerům a dalším adresátům kdekoliv v ČR i v zahraničí. Rozsah těchto služeb je pochopitelně odstupňován i cenově.

Výhody získání sídla

Jako podnikatel získáte prestižní adresu pro sídlo své nové společnosti, a to v širším centru Prahy nebo moravské metropole Brno. Posílíte tak své osobní i firemní image a důvěryhodnost u zákazníků a obchodních partnerů. Výhodou je také komfort při příjmu dopisů, balíků či kurýrních zásilek v době vaší nepřítomnosti. Získáte také přístup do webového rozhraní, kde si můžete kontrolovat naskenovanou poštu od samotného začátku své existence na dané adrese. Tu získáte navždy, protože sídlo své firmy budete mít v prostorách, které jsou ve vlastnictví společnosti Strong business.